top of page

Balkonų stiklinimas – tai galimybė balkono erdvę paversti jaukia ir šilta patalpa.

 

Teisingai pasirinktas balkono stiklinimas ir jo konstrukcija padės Jums gerai jaustis, apsaugos nuo triukšmo, vėjo ir kritulių.

 

Susisiekite su mumis – mes Jums padėsime išsirinkti!

Anchor 7

Balkonų stiklinimo sistemos iš plastiko ir aliuminio

  Balkonų stiklinimas plastiku –  toks stiklinimo būdas leidžia ne tik sumažinti temperatūros svyravimus jūsų bute, bet ir suteikia galimybę padidinti buto gyvenamąjį plotą. Nors renkantis balkonų stiklinimą plastiku, galima rinktis bet kuriuos plastikiniams langams gaminti naudojamus profilius, tačiau dažniausiai naudojami ir rekomenduojami yra standartiniai 70 mm storio, 5 ar 6 kamerų gaminiai. Tokia sistema yra tvirta, stipri ir sandari. Jei jūsų balkonas yra pirmame ar viršutiniame pastato aukšte - papildomai galima komplektuoti įvairius priešįsilaužiminius langų apkaustus, kas sumažins įsilaužimo tikimybę. Galimo įvairios spalvos.

  Balkonų stiklinimas aliuminiu - stumdomos dalys yra įrėmintos aliuminio rėmuose, todėl visa konstrukcija yra stabili ir viršutinės dalies stiklinimui galima naudoti 4mm ar 6mm paprastą, laminuotą ar grūdintą stiklą. Ratukų konstrukcija tvirtinasi į aliuminio profilį ir turi vertikalaus bei horizontalaus reguliavimo galimybę. Visos judančios dalys labai lengvai išsiima ir įsideda, tokiu būdu nekyla jokių sunkumų norint išvalyti stiklus iš išorės.

  Visi stiklai vitrininiuose languose užspaudžiami iš vidinės pusės specialiomis aliuminio stiklajuostėmis, todėl esant poreikiui, vietoje stiklo galima naudoti 4 ar 6 mm įvairius užpildus. Rankenos ir spynelės yra įleistos į aliuminio profilį. Sandarinimo šepetėliai neleidžia krituliams ir dulkėms patekti į konstrukcijos vidų ir slopina judančių dalių vibraciją nuo vėjo. Visos judančios dalys labai lengvai išsiima ir įsideda, tokiu būdu nekyla jokių sunkumų norint išvalyti stiklus iš išorės. Galimo įvairios spalvos.

 

IĮ "Langstida"          +370 652 71846          langai@langstida.lt

bottom of page